czwartek, 13 marca 2014

Majkowe królestwo


Pokażę dzisiaj kilka migawek pokoiku młodszej córuni. 

Pokoik utrzymany jest w tonacji pastelowej, motywem przewodnim w jego urządzaniu były ptaszki, sówki. Jest bardzo dziewczęcy.
Dużo się tu dzieje, wiem. Większość zabawek, pluszaków itp. odziedziczyła po starszej siostrze, które ciężko jest gdziekolwiek pomieścić. Wiele z nich udało mi się na szczęście  posprzedawać.

Chciałabym stopniowo zmieniać charakter jej pokoju. Niedługo córcia skończy 5 lat. Za chwilę więc powinno dojść biurko, ale jeszcze nie mamy wybranego. Problem robi się też z jego umiejscowieniem. 

Pokoik cały czas ulega metamorfozom, częściej jednak coś tutaj przybywa niż ubywa. I tym samym, chociaż chciałabym, to jednak efekt minimalistyczny pokoiku nam nie grozi.


 

 

 

  

6 komentarzy:

 1. Ojej jak tam pięknie, kolorowo! Sama chciałabym taki pokoik, uwielbiam pastelowe barwy. Te wszystkie przedmioty - domek dla ptaszków i klatka mnie urzekły! Cudownie!

  Oj wiem jak ciężko jest się 'pozbyć' - schować, wynieść jakikolwiek przedmiot, zabawkę - jak do każdego ma się sentyment..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękujemy :)
   oj tak to prawda, że z sentymentu ciężko jest się rozstać z każdą jedną rzeczą czy to jest zabawka czy też inny przedmiot...... :)
   wiem coś o tym ;)

   Usuń
 2. PRZEPIĘKNIE JEST!!!!!!!!
  Niesamowicie spodobała mi się lampka nocna.
  Wszystko takie kolorowe a tak dobrze ze sobą współgra - gratuluję.,

  Przede mną remont pokoju Córci, ale ja się boję szaleć z kolorami, więc u nas będą bardzo delikatne pastele i biel. Najbezpieczniej. :)

  Pozdrawiamy!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękujemy :)
   u nas też na początku miały być delikatne pastele, ale efekt ostateczny wyszedł bardziej żywszy ;)
   powodzenia życzę w urządzaniu pokoiku Córci.

   Pozdrawiamy serdecznie

   Usuń
 3. Przepiękne królestwo córci!! Mój synek też kocha sowy i jest ich pełen pokój ;-)

  OdpowiedzUsuń